شرکت پایدار پردازش کوشان

شرکت پایدار پردازش با پشتوانه و تجربه غنی در واردات رسمی تلفن­ های همراه  و خدمات پس از فروش، با فراهم نمودن مرکز مجهز و منحصر به فرد، قصد دارد خدمات پس از فروش را در شان و مقام هموطنان گرامی ارائه نماید.

تعهدات اخلاقی و مشتری مداری، همواره در راس اهداف و ارزش ­های  پایدار پردازش بوده و همین امر در کنار دانش، مهارت و تجربه موجب ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی شده است. ما متعهد به ارائه خدمات به گونه­ ای هستیم تا تجربه­ ای لذت بخش، متمایز و منحصر به فرد برای مشتریان ایجاد گردد و به این مهم باور قلبی داشته و در این مسیر، همدلانه با مشتریان همگام خواهیم بود.

شرکت پایدار پردازش ، روابط گسترده­ای با کمپانی اپل برقرار نموده است تا خدمات پس از فروش را دقیقا مطابق معیارها و استاندارهای شرکت مذکور به مشتریان گرامی در سطح کشور عزیزمان ایران، ارائه نماید.

هیئت مدیره شرکت پایدار پردازش با پشتوانه ی بیش از 22 سال فعالیت در بازار تلفن همراه تصمیم به احداث شرکت پایدار پردازش در سال ۱۳97 گرفتند.فعالیت خود را با واردات معتبر ترین برندهای جهانی در زمینه تلفن همراه آغاز کرده و به بازار سراسر ایران توزیع کرده است.همواره شرکت پایدار پردازش در تلاش است که بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات را به دست مشتری های خود در سراسر کشور برساند.

 

38808-74050-iPhone-12-Pro-Max-Back-xl

شرکت پایدار پردازش

شرکت پایدار پردازش نماینده رسمی محصولات اپل در ایران می باشد.

نظرات مشتریان درباره ی شرکت پایدار پردازش

لطفا از ما حمایت کنید

کانال تلگرام ما

دریافت آخرین اخبار و حمایت از ما عضو کانال تلگرامی ما شوید

صفحه ی اینستاگرام ما

دریافت آخرین اخبار و حمایت از ما فالو کنید داخل اینستاگرام